Skupinové poistenia

Skupinové poistenia pre zamestnancov

Skupinové úrazové poistenie

Skupinové cestovné poistenie

Skupinové poistenie

Popri školách je možné využiť skupinové poistenie aj v rámci firiem a pre zamestnancov. Či už ide o klasické skupinové poistenie zamestnancov, skupinové úrazové poistenie, alebo skupinové cestovné poistenie. Každá z týchto možností vám ušetrí celkové náklady vďaka zjednodušeniu administratívy pre poisťovňu a rovnako nie je problém tieto poistenia prispôsobiť vašim požiadavkám a vytvoriť ho na mieru pre vašich zamestnancov.

Poistenie v Bratislave

Skupinové poistenie

Čo poistenie pokrýva?

Skupinové poistenia pre zamestnancov

Skupinové poistenia prinášajú viacero výhod a je možné ich využiť ako benefity pre zamestnancov firmy. Jednou z najväčších výhod je tá, že výsledná suma je nižšia vďaka úspore administratívy poisťovne oproti individuálne uzatvorenému poisteniu.

Skupinové úrazové poistenie

Skupinové úrazové poistenie zamestnancov firmy ponúka nižšie náklady, čo znamená nižšiu výslednú cenu poistenia vďaka zjednodušeniu administratívy pre poisťovňu. Tento druh poistenia môže byť v platnosti počas výkonu pracovnej činnosti alebo na 24 hodín denne. Poistné zmluvy sa uzatvárajú individuálne, a preto nie je problém jednotlivé zložky úrazového poistenia nastaviť podľa vašich požiadaviek a potrieb.

Skupinové cestovné poistenie

Skupinové cestovné poistenie pre zamestnancov firmy je ideálnou voľbou v prípade, že vaši zamestnanci absolvujú pravidelné služobné cesty do zahraničia. Na základe potrieb a požiadaviek je možné vybrať si medzi krátkodobým alebo celoročným poistením.

Kontaktujte nás

Potrebujete pomôcť alebo poradiť s výberom služby, jej kalkulácie alebo s čímkoľvek iným? Napíšte nám, sme tu pre vás.

Slahucková Lenka

Ing. Lenka Slahúčková
Samostatný finančný agent
0903 431 223
slahuckova@poistisa.sk

LS invest

Mgr. Lukáš Slahúčka
Podriadený finančný agent
0904539618
slahucka@poistisa.sk

POISTISA s. r. o.
IČO: 47935642 DIČ: 2024149699

Bajkalská 22 (budova hotela Aston)
821 09 Bratislava